Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

WellnessZone.cz | October 4, 2020

Scroll to top

Top

Bez komentářů

Vychutnejte si masáž Lomi lomi

Vychutnejte si masáž Lomi lomi
Publikováno 11/06/2013

 

Rozhodnete-li se, že své tělo necháte rozmazlovat masáží, máte na výběr z mnohých rozmanitých druhů. Znáte alespoň některé? Seznamme se s masáží Lomi lomi, která se dostává do podvědomí lidí čím dál více.

 

O masáži Lomi lomi

Lomi lomi představuje havajskou masážní techniku, která pracuje s tlaky a třením ve vhodném rytmu udávaným hudbou. Pro masáž se nevyužívá jen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Prováděli ji již starověcí Polynésané.

Masáž je velmi příjemná. K tomu přispívá i podpora v podobě uvolňující hudby a vonných esencí. Spojením všech tří prvků (masáž, hudba, vůně) dosáhnete maximální relaxace.

Masáž Lomi lomi často vyhledávají lidé, kteří jsou pod fyzickým tlakem a hledají možnost, jak se uvolnit, zbavit se přepracovanosti a dalších potíží vzniklých ze stresu.

Masáž se provádí vleže a trvá zhruba kolem 60 minut. Záleží však na masérovi a domluvě. Někde si můžete sjednat i 40 minutovou masáž, ale také dvouhodinovou. Někteří maséři také nabízí kombinaci havajské masáže Lomi lomi s masáží lávovými kameny.

 

Účinky Lomi lomi

Stejně jako většina masáží má i masáž Lomi lomi své pozitivní účinky na fyzické i psychické zdraví člověka.

Díky masáži Lomi lomi se zbavíte napětí ve svalech, odstraníte stres, zlepší se vaše pohybové schopnosti, ale také se vám lépe prokrví celý organismus, stimuluje se lymfaticky systém, dojde k detoxikaci organismu a navodíte si pocity klidu a pohody. Podpoříte rovněž soustředěnost a celkovou harmonii organismu.

Masáž Lomi lomi je přístupná všem zdravým jedincům. Vyvarovat byste se jí však měli při infekčních onemocnění, zánětech, pooperačních stavech, kožních problémech, popáleninách, otevřených ranách, při křečových žilách a není také vhodná pro těhotné ženy.

 

 

 

 

Přidat komentář