Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

WellnessZone.cz | October 4, 2020

Scroll to top

Top

spa
Bez komentářů

Vířivá vana pro více relaxace

Vířivá vana pro více relaxace
Publikováno 21/03/2013

 

Jak si představujete ideální odpočinek po celodenní práci či v jiných chvílích volna? Co takhle si napustit vířivou vanu a uvolnit si v ní tělo i mysl? Dopřejte si ničím nerušenou relaxaci.

O vířivé vaně

Vířivá vana je na rozdíl od té klasické vybavená vlastním cirkulačním a filtračním systémem s vestavěným ohřevem. Má v sobě zabudovaný elektronický systém.

Díky tryskám ve vířivé vaně vám bude dopřána hydromasáž po celém těle. Ta má podobu hydromasáže s tlakovou vzduchovou masáží či jemné perličkové masáže. Díky tomu dochází k prokrvení těla, což má na zdraví člověka blahodárné účinky.

Vířivé vany se vyrábějí v různých modelech. Liší se počtem sedátek, objemem, počtem hydromasážních a vzduchových trysek, obložením vany, zateplením, integrovanými schůdky, ozonátorem, osvětlením, ovládáním atd.

Teplota ve vířivé vaně by měla být nižší než 37oC. Správně by měla odpovídat teplotě lidského těla. Optimální doba pobytu ve vířivé vaně pro dokonalou regeneraci těla je kolem 15 minut. Můžete si samozřejmě relaxace užívat i déle.

Proč si pořídit vířivou vanu

S vířivou vanou se setkáte v různých wellness center, ale stále více lidí si ji pořizuje domů. Také o ní přemýšlíte a stále ještě váháte? Co vám přinese? Vířivá vana je především skvělým způsobem relaxace.

Je velmi příjemné vlézt si do ní, na nic nemyslet a postupně nechat odplavovat nahromaděný stres. Většinu lidí koupel ve vířivé vaně příjemně unaví a díky tomu lépe usínají.

Vířivá vana vám však nepomůže pouze uvolnit mysl. Díky hydromasáži bude masírované celé vaše tělo.

Napomáhá rovněž k odstraňování různých bolestí, je prevencí proti celulitidě a budete-li si hydromasáž vířivé vany užívat pravidelně, zlepší se i průchodnost vašich dýchacích cest. To je možné díky vdechování vlhkého vzduchu.

Užívejte si nerušeně příjemných chvilek, které vám dopřeje vířivá vana. Vaše koupelna se tak stane vaším malým wellness centrem.

Přidat komentář